Anti-Bakteriyel Poliüretan Zemin Kaplaması

Anti-Bakteriyel zemin kaplaması, polyester poliüretan reçine esaslı, solventsiz, kendinden yayılan, renkli, koşullara göre çok katlı ve ince katlar halinde kullanılan sert zemin kaplama malzemesi Resin Floor Self ile uygulanır. Resin Floor Self, 1,00 m kalın kaplama için 1.4 kg şeklinde tatbik edilir. İşlem öncesinde zemine uygun astar olarak Cosmo Macro Sealer 200-300 gr/m olarak kullanılır.
Anti-Bakteriyel zemin kaplaması, hijyenik gerekliliklerin ön planda olduğu, tavuk çiftlikleri, ilaç fabrikaları, gıda işletmeleri ve depoları için ideal uygulamadır. Anti-Bakteriyel zemin kaplaması, “TSE WC Zemin Genelgesi”ne uygun olarak kurumlarda bütün tuvalet zeminleri için uygulanabilir. Anti-Bakteriyel poliüretan zemin kaplaması, kullanıldığı alanlar itibari ile kolay temizlenebilir. Yekpare olarak tek parça şeklinde tatbik edilen Anti-Bakteriyel poliüretan zemin kaplaması, bakterilerin üremesi ya da yaşamasını engelleyecek yapıya sahiptir.

Fiyat bilgisi ve keşif için (+90) 232 371 0 100 nolu telefondan bizlere ulaşabilir ya da buradaki bağlantıdan iletişim formumunu doldurabilirsiniz.