Hakkımızda

Opiz Yalıtım ve Yapı Malzemeleri İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

2008 yılında “ İzole Poliüretan İzolasyon ve Zemin Kaplama Uygulama Merkezi” ismi altında faaliyetini başlatan firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adında uygun teknik alt yapı ve eğitim süreçlerinden sonra “OPİZ Yalıtım ve Yapı Malzemeleri İnşaat San. ve Ticaret LTD. ŞTİ.” ünvanı altında Cosmopolymers Yapı Kimyasalları AŞ. uzman uygulama ve satış bayisi olarak kurulmuştur.

Bünyemizede bulunana uzman uygulamacı ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir proje yönetimi ve kesin çözüm sunmak tek amacımızdır. Uzman uygulama ekip arkadaşlarımızın tamamı “Mesleki Yeterlilik Belgesi” ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir.

Keşiften, doğru ürün seçimine, uygulama aşamasına kadar her aşamada çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen Opiz Yalıtım, inşaat sektörü için yapılarda sürdürülebilir bir koruma ve düşük maliyet ile azami konfor için çaba harcamaktadır.

Hizmetlerimiz

Yapılarda sürdürülebilir bir koruma ve konfor için, ürün seçiminde uygulama aşamasına kadar özveri ile gerçekleştirdiğimiz izolasyon ve zemin kaplama çözümleri.